Staňte se součástí týmu specialistů, který pomáhá zákazníkům s digitalizací jejich procesů. Získejte know-how, pracujte s nejmodernějšími technologiemi, zažijte dobré dlouhodobé vztahy ve firmě i s klienty, najděte u nás smysluplnou práci.

Konzultant Power Platform

Pro doplnění týmu nyní hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici konzultanta pro oblast Microsoft Power Platform.
O co jde? Jde o oblast implementace a podpory podnikových řešení Microsoft. Školy na tuto konkrétní profesi dnes bohužel studenty nepřipravují, jedná se o kombinaci znalostí z oblasti IT a řízení procesů firem, s notnou dávkou komunikace k tomu. Nejde o programování, na této pozici budete hledat optimální řešení pro automatizaci a digitalizaci nejrůznějších činností a procesů, za pomoci neprogramátorských (low code/no code) nástrojů. Budete problémy analyzovat, navrhovat vhodné postupy a realizovat aplikace nebo nastavení v systémech Dynamics 365, Power Apps, Power Automate. Pracujeme pro malé i velké úspěšné a inovativní společnosti. Chcete vědět více? Zkuste se „nachytřit“ a připravit na bezplatné Microsoft akademii pro podnikové aplikace! Angličtina – alespoň pasivní – nutná.

Vývojář Java, .Net/C#

Dále trvale hledáme vývojáře Java i .NET/C# jak pro oblast vývoje našeho hlavního řešení, podnikového informačního systému Orsoft Open, tak pro další vývoj našich rozšíření systému Microsoft Dynamics 365.

Napište nám na kontaktní formulář na tomto webu nebo mailem na ortex@ortex.cz.