Přijměte naše pozvání na podzimní workshop “To nejlepší z letošní sklizně IS/IT”

S potěšením Vás zveme na další setkání ve formátu půldenního semináře ve čtvrtek 24. října od 14 hodin. Workshop proběhne na Sázavě v hotelu Hubertus při pivovaru Kácov. Po skončení odborného programu Vás zveme na volně navazující večerní posezení, prohlídku výroby piva, občerstvení a diskusi.

Hlavní program bude zaměřený na aktuální novinky a témata roku 2019, která by pro Vás mohla být přínosem.

Dotkneme se jak novinek v našich informačních systémech generace Open, tak dalších služeb a technologií IT. Věříme, že Vám máme v rámci našeho know-how co předat!

Přihlašujte se pomocí formuláře zde.


Program:

 • Inventarizace majetku s mobilním snímačem QR kódů na platformě Android – představení našeho nového řešení a zkušenosti s univerzálním mobilním zařízením PDA Flores.
 • Novinky v CRM Open – dle potřeb aktuálních projektů významně rozšiřujeme tento modul.
 • Vychytávky v jádru ORCore – makra v Orsoft Open a jejich použití.
 • Představení služby Microsoft 365 – společně s firmou Daquas představíme komplexní cloudovou službu Microsoft 365, která v sobě zahrnuje jak nástroje Office 365, funkční upgrade desktopového operačního systému Windows 10 i nástroje pro správu koncových zařízení.
 • ContPort – systém energetického managementu – kolegové z firmy Domat Control System představí systém pro energetickou analýzu, správu budov a průmyslových zařízení merbon ContPort, na jehož vývoji již několik let spolupracujeme. Řešení z kategorie IoT pro optimalizaci spotřeby energií, online monitoring zařízení a efektivní řešení poruch je využívána zákazníky ve velmi zajímavých odvětvích.
 • Open DMS WEDA – Novinky v roce 2019.
 • Mr. Sejf – nová služba partnerů z OR-CZ pro rychlé a bezpečné sdílení důvěrných dat.
 • Akce je určena pro IT správce a manažery zodpovědné za nasazování informačních technologií a automatizaci procesů.

  Každý účastník si zajišťuje sám na vlastní náklady pouze ubytování. Ostatní hradí ORTEX.

  Závaznou rezervaci ubytování proveďte, prosím, e-mailem na: lejnarova@pivovarkacov.cz. Rezervaci ubytování je nutno provést nejpozději do 10. 10. 2019. Při rezervaci uveďte, že se jedná o „AKCI ORTEX“.

  Cena za ubytování včetně snídaně 600,- Kč/osoba/den

  Těšíme se na setkání s Vámi!