Hledáme: Junior účetní, obchodní asistent/ka

Jsme česká softwarová firma a hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu na kumulovanou pozici junior účetní/obchodní asistent/ka. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy SŠ nebo VŠ se zájmem o ekonomiku firem, podnikové procesy a informační systémy. Máme zavedený systém a procesy, ve kterých jsme připraveni vhodného kandidáta vyškolit a vybavit znalostmi i pro případnou další kariéru se zaměřením na ekonomiku, implementaci informačních systémů a digitalizaci procesů.
Číst více

Hledáme konzultanta pro oblast řízení lidských zdrojů (HR) – mzdy, personalistika

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici konzultanta našeho informačního systému Orsoft Open do týmu se zaměřením na řízení lidských zdrojů (HR, mzdy, personalistika). Nejraději bychom našli šikovnou mzdovou účetní s praktickými znalostmi nebo ajťáka se zkušenostmi z této oblasti. Pozice je ale vhodná i pro další zájemce z oblasti IT nebo ekonomiky a také pro absolventy.
Číst více

Nabídka online základních a placených školení na jaro 2022

Vážení uživatelé našich informačních systémů,

dovolujeme si Vás pozvat na jarní ONLINE sérii bezplatných základních a placených pokročilých školení k systému Orsoft Open, která jsme pro Vás připravili v dubnu 2022. Online setkání jsou dostupnější a umožňují účast i uživatelům ze vzdálenějších koutů republiky. Proto jsme se je rozhodli ponechat v online režimu. Číst více