Nabízíme jednoduché a intuitivní
prostředí pro správu vašich
dokumentů

Nepřehledné sdílené disky, zasílání velkých příloh e-mailem, zmatečné sdílené soubory. Mají usnadnit práci s dokumenty, jejich sdílení a přístup, ale opak bývá často pravdou. Open DMS WEDA vám naopak konečně nabízí přehledné, uspořádané a cenově dostupné řešení s přístupem odkudkoliv.

PROČ ZVOLIT NAŠE ŘEŠENÍ?

Jednoduché
DMS

Intuitivní prostředí jak pro uživatele, tak i administrátora.


Správa
dokumentů

Detailní přehledy o dokumentech v organizaci a evidence metadat dle typu dokumentu.

Úprava
dokumentů

Interní editor dokumentů, verzování a logování změn.


Řízená
dokumentace

Nastavení přístupů k dokumentům pomocí jednotlivých rolí a pravomocí.

Schvalování smluv

Sami snadno vytvoříte schvalovací procesy, nastavíte si upozornění na změny.


Neomezený
přístup

Zabezpečený webový přístup odkudkoliv potřebujete.


CO DALŠÍHO ZÍSKÁTE?


Open DMS WEDA usnadní práci s dokumenty vaší organizace administrátorům i běžným uživatelům. K veškerým dokumentům lze stanovit různé stupně uživatelských práv.
Samotná správa dokumentů umožňuje jejich vytváření, úpravy, komentování, schvalování, evidenci všech verzí dokumentu, jeho stažení i možnost nastavení upozornění na expiraci dokumentu.
Zabezpečený webový přístup eliminuje bezpečnostní rizika spojená s krádeží dat. Dokumenty je možné při ukládání na server šifrovat a stávají se bez přístupu do DMS nečitelné.
Upravíme nebo rozšíříme funkce právě pro vaše konkrétní potřeby, ať už se jedná o programátorský požadavek na rozšíření funkce programu nebo uživatelské nastavení vlastních schvalovacích procesů, nahrávání dokumentů přímo ze skeneru nebo převody dokumentů do editovatelných textů.
Pro intuitivnější práci, snadnou editaci a ukládání dokumentů propojíme webové prostředí DMS s Windows a Microsoft Office.
Automatické generování dokumentů z připravených šablon. Součástí šablon jsou proměnná pole, která jsou automaticky doplňována z polí, která se evidují ve vlastnostech dokumentu. Tvorba typizovaného dokumentu je s tímto nástrojem hračkou.KDO JIŽ ŘEŠENÍ VYUŽÍVÁ?

Spravujte své dokumenty snadno a chytře!