V současné době pracuje spousta z nás z domova, pokud nemusíme být u výrobního stroje, na montáži nebo v autě. Klíčová je přitom možnost pružné komunikace s kolegy a také snadné sdílení informací, hlavně – ale nejenom – dokumentů a tabulek. Jedním z nejčastěji používaných řešení – logicky především v podnikovém prostředí, ale také ve školství a neziskovém sektoru – je nyní Microsoft Teams. Patří mezi nejčastěji nasazovaná řešení, a právě teď je řada dobrých důvodů k vyzkoušení. Kromě funkčně omezené verze Teams Free je totiž možné využít aktuální nabídku Microsoft: TEAMS TRIAL na 6 měsíců pro až 1000 uživatelů – zdarma.

V případě Vašeho zájmu Vám trial rádi zařídíme. Stačí napsat nebo zavolat.

Pokud byste si ale chtěli takovou online schůzku vyzkoušet hned, úplně bez závazků a jakýchkoliv příprav, napište nám. Virtuální poradu Vám můžeme vytvořit a Vám stačí se jen připojit. Po krátkém vysvětlení základního ovládání se odpojíme a můžete směle pokračovat se svými kolegy.

Velkou výhodu mají všechny neziskové organizace – ty mají Teams i další základní cloudové služby Microsoft zcela zdarma (týká se služeb Office 365 Nonprofit Business Essentials a Office 365 Nonprofit E1). Speciální nabídky jsou také pro školství a řada z nich již Teams nasazuje pro vzdálenou výuku. Office 365 Education je zdarma, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams.

Základní informace o Microsoft Teams najdete zde.