Podzimní Hradec Králové a workshop „To nejlepší z letošní sklizně IS/IT“ přilákal řadu našich klientů a obchodních partnerů.

Společně se zástupci firem Microsoft a Fujitsu jsme představili řešení, která v letošním roce slavila obchodní úspěchy.

Microsoft Office 365 se i v České Republice stává pro elektronickou poštu a oblast tvorby a sdílení obsahu již mainstreamem. Detailněji bylo prezentováno cloudové prostředí Microsoft Teams určené pro efektivní sdílení informací a komunikaci v pracovních týmech, např. při řízení projektů, vývoji produktů nebo organizování akcí. Zajímavou informací je uvolnění bezplatné verze Freemium i pro organizace, které žádné předplatné cloudových služeb Microsoft nemají.
Zástupce firmy Fujitsu představil účastníkům workshopu plné portfolio serverů své společnosti, které je nejširší ze všech světových výrobců serverů. Někteří zákazníci ORTEXu se již mohou sami přesvědčit o kvalitě serverů Fujitsu, se kterými jsme někdy uspěli i nečekaně, proti tradiční konkurenci.
Pozornost vzbudila i další novinka ORTEXu – systém pro správu dokumentů Open DMS WEDA, aktuálně rozšířený o řadu nových funkcí a propojený na ERP systém Orsoft Open/OR-SYSTEM Open.
Ke slovu se dostalo i řešení pro podporu rozhodování Open Business Intelligence na bázi technologií Microsoft SQL Server a Power BI.

Zde jsou k dispozici ke stažení prezentace z workshopu: